Ласкаво просимо на наш сайт!

Переведення до наступних класів

2018рік

Відповідно до Порядку  переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу  до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за №924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 30.12.2014 року №1547, рішення педагогічної ради від 25.05.2018 року (протокол №11), наказів по школі №71 від 25.05.2018 «Про переведення до наступних класів учнів 1-3 класів», №72 від 25.05.2018 «Про переведення до основної школи учнів 4 класу», №73 від 25.05.2018 «Про переведення до наступних класів учнів 5-8, 10 класів»

До наступних класів переведено:

1 клас:

1)              Березюк Дарію

2)              Волошенюк Діану

3)              Заливанську Ілону

4)              Ковальчук Тетяну

5)              Кучевську Марину

6)              Лісового Назара

7)              Міщенко Аліну

8)              Самаруху Євгенія

9)              Стецюка Володимира

10)              Суменкову Дар’ю

11)              Темчишину Ольгу

12)              Теплу Оксану

13)              Шенделяра Сергія

14)              Штельмах Анастасію

15)              Щербинського Володимира

 

2 клас:

1)           Кокошу Романа

2)           Краля Віктора

3)           Лисака Ярослава

4)           Манчука Артема

5)           Медіна Івана

6)           Несвяту Софію

7)           Олінковського Максима

8)           Пермякова Сергія

9)           Петренко Алісу

10)           Федюк Анастасію

11)           Юрчака Гліба

12)           Ющенка Івана

 

3 клас:

1)           Бойко Ілону

2)           Войтовського Артьома

3)           Волошенюка Михайла

4)           Горбаня Дмитра

5)           Грох Юлію

6)           Дітлашка Андрія

7)           Кобзар Діану

8)           Козлову Уляну

9)           Лонганюк Софію

10)           Петрину Ольгу

11)           Притулу Максима

12)           Савчук Анастасію

13)           Ткаченко Вікторію

14)           Третяк Оксану

15)           Цісаря Вадима

 

4 клас:

1)           Вельгус Віолетту

2)           Заливанського Дмитрія

3)           Ковальчука Івана

4)           Кокошу Аню

5)           Крижанівського Нікіту

6)           Лазуна Артема

7)           Ломоносова Вячеслава

8)           Регентюка Ярослава

9)           Штельмаха Дмитра

10)           Якуненко Вікторію.

 

5 клас:

1)           Горбаня Юрія

2)           Дідиченка Дмитра

3)           Кобзаря Тараса

4)           Ковальчук Анну

5)           Кокошу Діану

6)           Колотуху Анастасію

7)           Олінковську Інну

8)           Пермякова Дениса

9)           Петренка Владислава

10)           Подуфалова Олега

11)           Польового Олександра

12)           Футорана Максима

13)           Цимбалюк Софію

14)           Ющенка Михайла

15)           Шека Каїра

 

6 клас:

1)           Бендуса Тимофія

2)           Ковальчука Андрія

3)           Лісового Вадима

4)           Несвяту Людмилу

5)           Осадчук Златославу

6)           Федюк Валентину

7)           Чудая Максима

8)           Шек Крістіну

 

7 клас:

1)           Гарбузюка Олексія

2)           Голенка Андрія

3)           Гончарук Анастасію

4)           Ковальську Діану

5)           Колотуху Владислава

6)           Краля Олександра

7)           Олінковську Вероніку

8)           Третяк Анжеліку

9)           Чаленка Артема

10)           Шарандак Іванну

11)           Ющенка Станіслава

 

8 клас:

1)           Бойко Марію

2)           Кобзаря Сергія

3)           Кравчука Романа

4)           Ломоносова Владислава

5)           Осадчук Віолетту

6)           Павленко Анну

7)           Подуфалова Василя

8)           Савчука Романа

9)           Тритяк Марію

 

10 клас:

1)           Головченко Анну

2)           Колібабчук Вікторію

3)           Криворуку Ігоря

4)           Кучерявого Віктора

5)           Олінковську Анастасію

6)           Суменкова Олександра

7)           Степанського Олександра

8)           Третяк Вероніку

9)           Шенделяра Івана

10)           Юрчака Микиту

 

 


 

Переведення до наступних класів

 2019рік

Відповідно до Положення про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за №924/27369, рішення педагогічної ради закладу освіти (протокол №23 від 31.05.2019 року), наказів № 2-у  від 31.05.2019 року «Про переведення здобувачів освіти 1-3, 5-8, 10 класів до наступних класів», №3-у від 31.05.2019 року «Про переведення до 5 класу здобувачів освіти 4 класу»

 

ДО НАСТУПНИХ КЛАСІВ ПЕРЕВЕДЕНО:

 

1 клас:

   1)   Бабія Олександра

   2)   Белоус Аніку

3)   Кирилюка Вадима

4)   Колотуху В’ячеслава

5)   Лонганюк Марію

6)   Маценко Софію

7)   Пермякову Лучію

8)   Підвашецьку Софію

9)   Самаруху Крістіну

10)   Слюсар Христину

11)   Совенка Ярослава

12)   Сухорукову Дарію

13)   Цісар Ангеліну

 

2 клас:

1)   Березок Дарію

2)   Волошенюк Діану

3)   Заливанську Ілону

4)   Ковальчук Тетяну

5)   Коротуна Лєва

6)   Кучевську Марину

7)   Лісового Назара

8)   Міщенко Аліну

9)   Самаруху Євгенія

10)   Стецюка Володимира

11)   Суменкову Дарію

12)   Теплу Оксану

13)   Темчишину Ольгу

14)   Шенделяра Сергія

15)   Штельмах Анастасію

16)   Щербинського Володимира

 

3 клас:

1)   Кокошу Романа

2)   Краля Віктора

3)   Лисака Ярослава

4)   Манчука Артема

5)   Медіна Івана

6)   Несвяту Софію

7)   Олінковського Максима

8)   Пермякова Сергія

9)   Петренко Алісу

10)   Федюк Анастасію

11)   Юрчака Гліба

12)   Ющенка Івана

 

4 клас:

1)   Бойко Ілону

2)   Войтовського Артьома

3)   Волошенюка Михайла

4)   Горбаня Дмитра

5)   Грох Юлію

6)   Дітлашка Андрія

7)   Кобзар Діану

8)   Козлову Уляну

9)   Лонганюк Софію

10)   Петрину Ольгу

11)   Притулу Максима

12)   Савчук Анастасію

13)   Ткаченко Вікторію

14)   Третяк Оксану

15)   Цісаря Вадима

 

5 клас:

1)   Вельгус Віолетту

2)   Заливанського Дмитрія

3)   Ковальчука Івана

4)   Кокошу Аню

5)   Крижанівського Нікіту

6)   Лазуна Артема

7)   Ломоносова Вячеслава

8)   Медіна Нікіту

9)   Петренка Ярослава

10)   Штельмаха Дмитра

11)   Регентюка Ярослава

12)   Якуненко Вікторію

 

6 клас:

1)   Горбаня Юрія

2)   Ковальчук Анну

3)   Колотуху Анастасію

4)   Кокошу Діану

5)   Кобзаря Тараса

6)   Леванову Діану

7)   Олінковську Інну

8)   Пермякова Дениса

9)   Петренка Владислава

10)   Подуфалова Олега

11)   Польового Олександра

12)   Третяка Андрія

13)   Футорана Максима

14)   Цимбалюк Софію

15)   Шека Каїра

16)   Ющенка Михайла

 

7 клас:

1)   Бендуса Тимофія

2)   Ковальчука Андрія

3)   Коротун Марину

4)   Лісового Вадима

5)   Несвяту Людмилу

6)   Осадчук Златославу

7)   Регентюка Олександра

8)   Федюк Валентину

9)   Чудая Максима

10)   Шек Крістіну

11)   Шенделяра Миколу

 

8 клас:

1)   Гарбузюка Олексія

2)   Голенка Андрія

3)   Гончарук Анастасію

4)   Ковальську Діану

5)   Колотуху Владислава

6)   Краля Олександра

7)   Олінковську Вероніку

8)   Третяк Анжеліку

9)   Чаленка Артема

10)   Шарандак Іванну

11)   Ющенка Станіслава

 

10 клас:

1)   Волошенюк Анну

2)   Голенко Вікторію

3)   Грабовенко Олену

4)   Заливанську Вікторію

5)   Кирилюк Вікторію

6)   Кралю Ольгу

7)   Манчука Владислава

8)   Міщенко Вероніку

9)   Несвяту Вероніку

10)   Усенка Богдана

11)   Щербинського Валерія

 

 

 

Керуючись ст..53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розділу 3 п.2 та на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації, рішення педагогічної ради ( протокол №24 від 14.06.2019 року, наказу по школі №6-у від 14.06.2019 року

вручено свідоцтва про базову загальну середню освіту та переведено до 10 класу:

1)   Бойко Марію

2)   Кобзаря Сергія

3)   Коротуна Ріната

4)   Кравчука Романа

5)   Ломоносова Владислава

6)   Осадчук Віолетту

7)   Павленко Анну

8)   Подуфалова Василя

9)   Савчука Романа

 

 


 

Переведення до наступних класів

2020

Відповідно до Положення про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за №924/27369, рішення педагогічної ради закладу освіти (протокол №11 від 02.06.2020 року), наказів № 4-у  від 02.06.2020 року «Про переведення здобувачів освіти 1-3, 5-8, 10 класів до наступних класів», №5-у від 02.06.2020 року «Про переведення до 5 класу здобувачів освіти 4 класу»

ДО НАСТУПНИХ КЛАСІВ ПЕРЕВЕДЕНО:

1клас:

1)   Березюк Валерію

2)   Богутенко Анну

3)   Гарбузюк Анастасію

4)   Думанського Вадима

5)   Доготарь Дарію

6)   Коломіїць Каріну

7)   Копей Софію

8)   Кралю Анастасію

9)   Куреню Андрія

10) Лещенка Романа

11) Пермякову Єву

12) Савчук Анастасію

13) Степанську Анну

14) Шевчука Вадима

2 клас:

1)   Бабія Олександра

2)   Кирилюка Вадима

3)   Колотуху В’ячеслава

4)   Лонганюк Марію

5)   Маценко Софію

6)   Пермякову Лучію

7)   Підвашецьку Софію

8)   Совенка Ярослава

9)   Сухорукову Дарію

10) Цісар Ангеліну

11) Шнуренкова Андрія

3 клас:

1)   Березок Дарію

2)   Волошенюк Діану

3)   Заливанську Ілону

4)   Ковальчук Тетяну

5)   Коротуна Лєва

6)   Кучевську Марину

7)   Лісового Назара

8)   Міщенко Аліну

9)   Самаруху Євгенія

10) Стецюка Володимира

11) Суменкову Дарію

12) Теплу Оксану

13) Темчишину Ольгу

14) Шенделяра Сергія

15) Шнуренкову Карину

16) Штельмах Анастасію

17) Щербинського Володимира

4 клас:

1)   Клосовського Назара

2)   Кокошу Романа

3)   Краля Віктора

4)   Лисака Ярослава

5)   Манчука Артема

6)   Медіна Івана

7)   Олінковського Максима

8)   Пермякова Сергія

9)   Петренко Алісу

10) Федюк Анастасію

11) Юрчака Гліба

12) Ющенка Івана

5 клас:

1)   Бойко Ілону

2)   Горбаня Дмитра

3)   Грох Юлію

4)   Дітлашка Андрія

5)   Доготаря Андрія

6)   Кобзар Діану

7)   Лонганюк Софію

8)   Петрину Ольгу

9)   Притулу Максима

10) Савчук Анастасію

11) Ткаченко Вікторію

12) Третяк Оксану

13) Цісаря Вадима

6 клас:

1)   Вельгус Віолетту

2)   Заливанського Дмитрія

3)   Ковальчука Івана

4)   Кокошу Аню

5)   Крижанівського Нікіту

6)   Лазуна Артема

7)   Ломоносова Вячеслава

8)   Медіна Нікіту

9)   Петренка Ярослава

10) Штельмаха Дмитра

11) Регентюка Ярослава

12) Якуненко Вікторію

7 клас:

1)   Горбаня Юрія

2)   Ковальчук Анну

3)   Колотуху Анастасію

4)   Кокошу Діану

5)   Кобзаря Тараса

6)   Леванову Діану

7)   Олінковську Інну

8)   Пермякова Дениса

9)   Петренка Владислава

10) Подуфалова Олега

11) Польового Олександра

12) Третяка Андрія

13) Футорана Максима

14) Цимбалюк Софію

15) Шека Каїра

16) Ющенка Михайла

8клас:

1)   Бендуса Тимофія

2)   Ковальчука Андрія

3)   Коротун Марину

4)   Лісового Вадима

5)   Несвяту Людмилу

6)   Осадчук Златославу

7)   Регентюка Олександра

8)   Федюк Валентину

9)   Чудая Максима

10) Шек Крістіну

11) Шенделяра Миколу

10 клас:

1)   Бойко Марію

2)   Дацьо Віту

3)   Кобзаря Сергія

4)   Коротуна Ріната

5)   Кравчука Романа

6)   Осадчук Віолетту

7)   Подуфалова Василя

8)   Савчука Романа

9)   Семенюка Дмитра

10) Скрипника Богдана

 

Керуючись ст..53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розділу 3 п.2 та на підставі річного оцінювання, рішення педагогічної ради ( протокол №12 від 12.06.2020 року, наказу по школі №6-у від 12.06.2020 року

вручено свідоцтва про базову загальну середню освіту та переведено до 10 класу:

1)   Гарбузюка Олексія

2)   Голенка Андрія

3)   Гончарук Анастасію

4)   Ковальську Діану

5)   Колотуху Владислава

6)   Краля Олександра

7)   Олінковську Вероніку

8)   Третяк Анжеліку

9)   Чаленка Артема

10) Шарандак Іванну

   11) Ющенка Станіслава