Ласкаво просимо на наш сайт!

Новини

Екскурсійне літо

Учні 1-4 класів відвідали кінну ферму «RONKO».
Діти дізналися про життя коней, побачили як треба про них турбуватися а також мали нагоду поспілкуватися з ними ближче. Але особливо запам'яталась діткам їзда на конях. Всі прекрасно знають що верхова їзда благотворно впливає на систему кровообігу, дихальну, нервову і травну системи. Крім того, ці добрі істоти сприятливо впливають на нашу психіку, заряджаючи нас своєю позитивною енергією.
Діти були у захваті від екскурсії і їхали додому з прекрасним настроем.

Учні 9 класу провели незабутню екскурсію до Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка НАН України міста Києва. Ботанічний сад входить до природно-заповідного фонду України і є об'єктом комплексної охорони, належить до земель природного та історико-культурного призначення, які охороняються як національне надбання держави. В учнів залишилися незабутні враження про час, проведений разом, та неймовірну красу різноманітних колекцій рослин. Сад входить до переліку найбільших ботанічних садів Європи. Ми милувалися квітучими рододендронами, азаліями, блукали виставковими залами оранжереї.

А також дізналися багато цікавого про воду в Водно-інформаційному центрі. Діти переконалися, що треба бережливо ставитися до водних ресурсів.

Наприкінці екскурсії здійснили прогулянку головною вулицею столиці - Хрещатиком та милувалися краєвидами Києва зі "скляного" пішохідного мосту.

 

17.06.2021 | Aдмін

Вернутись назад