Ласкаво просимо на наш сайт!

Новини

День української хустки

Українська хустка
А хустка в нас завжди була в пошані
У літню спеку й люті холоди.
Їх гарно так замотували пані,
Як йшли до церкви, вдома, та й завжди.
А літню хустку часто вишивали,
Щоб гарною на голові була.
І хустка людям щедро дарувала
Свій захисток від сонця і тепла.
Бо голови від спеки закривала,
А взимку гріла і несла тепло.
Та від хурделиць ревно захищала,
Щоб затишно у холоди було.
Тож за турботу їх усі любили:
І прикрашали, як могли, усі.
Хустки яскраві діточки носили,
А вже темніші — вдови, бабусі…
Та всі любили хустинки з квітками,
Щоб маками і ружами цвіли…
Тому хустки були завжди з жінками,
Як навіть в путь останню їх вели…
Краса в хустині нашій споконвічна,
Як і душа, що з піснею жила.
Бо в українок і душа лірична,
У ній багато сонця і тепла.

7 грудня учні та вчителі нашої школи докучились до флешмобу "Хустку одягаю - Перемогу закликаю"

08.12.2022 | Aдмін | Читати далі

З Днем Збройних сил України🇺🇦

💪🇺🇦Шановні захисники Української держави‼️

💙💛Від щирого серця вітаємо вас із Днем Збройних сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини від клятого ворога, охороняє наші кордони, виборює  мир та спокій для нашого народу.
Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які героїчно захищають рідну землю.  Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

💙💛Тож шановні наші захисники -  усі  хто несуть свою службу у лавах ЗСУ,  Територіальної оборони, Національної гвардії, поліції та Служби безпеки України!
Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України та низькоуклінну вдячність за ваш щоденний внесок у обороноздатність нашої держави!

💙💛Хай бережуть вас  сили неба і землі. Живими і неушкодженими  повертайтесь на рідний поріг із Перемогою!
Слава Україні! 🇺🇦Героям слава🇺🇦

06.12.2022 | Aдмін | Читати далі

День волонтерів

День волонтера – це свято кожного, хто хоч раз, за покликом серця, допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, переселенців і простягаєте руку всім, хто потребує допомоги, наповнюєте надією зневірені серця.
Учні ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка дякують всім волонтерам за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру в свою країну і свою громаду.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!🇺🇦💙💛

05.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Акція "Привітай захисника"

Традиційно напередодні Дня Збройних сил України, учні, вчителі та батьки нашої школи привітали військових і висловили нашим захисникам свою повагу і вдячність. Було зібрано солодощі, каву, чай, домашні смаколики, а також дитячі малюнки з привітаннями та побажаннями миру і віри в перемогу!!!🇺🇦💙💛

05.12.2022 | Aдмін | Читати далі

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.
 
У ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Чечелівка було проведено  виховну годину “Україна – країна нескорених!ˮ, обговорили з учнями цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які, сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальна цілісність, воля, соборність, гідність України, пригадали пам’ятні події та визначні здобутки українського народу у цій боротьбі. У бібліотеці пройшла патріотична година "День гідності та свободи".
Також учні долучилися до флешмобу  #ЖовтаСтрічка — символ опору російській окупації. У День гідності й свободи ми пов'язуємо жовту стрічку на знак підтримки незламних українців, які чинять спротив на тимчасово окупованих територіях.

22.11.2022 | Aдмін | Читати далі

"Запали вогник толерантності"

Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів. Виявлення толерантності залежить від методу виховання людини, її оточення чи навіть від країни, а точніше кажучи, від пережитків минулого народу, їх сформованої думки, яку вони вже не хочуть міняти. Деякі люди сприймають толерантність як належне, не ставлячись до вияву терпимості з пихою чи лицемірством. А деякі згадують про толерантність(терпимість) чи ввічливість або тактовність взагалі тільки на День Толерантності.

16 листопада для учнів початкової школи під загальним гаслом «Людина починається з добра» були проведені інтерактивні  уроки  доброти, де діти ознайомилися з поняттям толерантності та його змістом: терпимість, повага, любов, доброта тощо.

А у старших класах проведені години спілкування: «Учимося толерантності». Учні мали можливість самостійно дослідити рівень своєї толерантності, засвоїли, що відсутність самоконтролю, розуміння іншого, презирство, підозрілість, недовіра, егоїзм, емоційна неврівноваженість породжують напруженість, позбавляють простір міжособистісних відносин почуття захищеності й безпеки, приводять до злочинів, конфліктів, війн,  Також діти  отримали первісні навички формування толерантності як складного та тривалого процесу.

 

19.11.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85
Всього новин: 510
Всі новини

Контакти