Новини
Випуск зі школи учнів 9 класу
Відповідно до рішення педагогічної ради (протокол № 8 від 09.06.2017 р.)випущено зі школи і вручено свідоцтва про базову загальну середню освіту учням 9 класу :
09.06 - " Танцювальний день" та 12.06 - " День математики"
09.06 – « Танцювальний день» , було проведено гру між загонами « Козаки – розбійники» , майстер –клас « У ритмі сучасного танцю» , а також « Танцювальний вернісаж».
12.06 – « День математики» , сьогодні було проведено математичну вікторину « Хто сильніший» та гру « Геометрична фігура», а крім цього діти веселилися, грали в спортивні ігри та плели чарівні віночки. Діти із загону « Євродіти» зробили екскурсію у м. Гайсин, де відвідали багато цікавих місць : пожежну та військову частини, а також насолодилися чудовою прогулянкою у парк, у якому поласували смачним морозивом.
08.06 - " День казки"
08.06 - " День казки".
Було проведено:
1. Гра " Зобрази казкового героя" , у якій брали участь вихователі та діти.
2. Вікторина " Впіймай казку".
3. Гра " Козаки - розбійники" між загонами.
4. Перегляд казки " Чарівний дзвіночок".
07.06 - " День безпеки життєдіяльності"
07.06 - " День безпеки життєдіяльності" , сьогодні діти здійснили подорож у "Країну небезпечних предметів" . У загонах були проведені бесіди та вікторини на тему " Безпека життєдіяльності", а також захід до 26-річчя Незалежності України на тему " В моєму серці Україна".
Переведення учнів до наступних класів
Короткий текст новини
06.06 - " День рекордсменів"
Було проведено:
1. Спортивні ігри між загонами.
2. Спортивна вікторина.
3. Шаховий турнір.
День був дуже хороший та емоційний!