Новини
День вишиванки
День пам'яті та примирення над нацизмом у Другій світовій війні
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко
Учні школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення над нацизмом у Другій світовій війні. Були проведені уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили події Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни .
Учні закладу долучились до акції «Тих днів не змовкне слава»,під час якої створювали відеоролики та презентації про участь українців у Другій світовій війні.
Надзвичайно активно учні взяли участь у Всеукраїнській акції «Маки пам’яті» та у акції «Мирне небо».
Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.
Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!
Краплинки добра для героїв ООС
З приходом весни у нашу країну завітає чудове свято – Великдень. В усьому світі люди готуються до свята: печуть паски, куличі, фарбують яйця…
До Великодніх свят Відділ освіти спільно з волонтерською організацією запропонував школярам підготувати святкові посилки для воїнів у зоні ООС. На жаль, не всі бійці можуть відсвяткувати цей день у родинному колі.
Учні нашої школи радо відгукнулися на пропозицію волонтерів і допомогли бійцям відчути справжній дух цього свята.
Ми дуже вдячні всім військовим, які охороняють наш спокій і захищають нас на сході України. Ми пишаємось, дорогі захисники, вашою витримкою, мужністю і віримо в перемогу України!
35-та річниця Чорнобильської катастрофи
Ми атомні заложники прогресу.
Вже в нас нема ні лісу, ні небес.
Так і живем од стресу і до стресу,
Абетку смерті маємо – АЕС.
Л. Костенко
35 років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслiдно, вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, одним сумом, однiєю надiєю.
Висвітленню чорнобильського лиха, проблем охорони природи, заходів щодо ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС були присвячені в класах екологічні виховні години «Чорнобиль не має минулого», «Чорнобиль – рана України», «Зона відчуження», « Дзвони пам’яті», « Таке не повинно повторитися»
26 квітня – День національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя.
Акція "30 добрих справ"
До 30-річчя незалежності України випускники нашого закладу долучилися да акціїї "30 добрих справ, привсяченій 30-й річниці незалежності України". В День довкілля вони висадили біля школи 50 хвойних дерев.
День Довкілля
Квітень… Все пробуджується, оживає. Ліси, луки, озера, річки немов поспішають назустріч людям, прагнуть постати перед ними в усій красі та чарівності, як та наречена, одягаються у своє найкраще вбрання. Оживає все в навколишньому світі. Починає дзвеніти струмок, розповідаючи свої зимові сни мурашнику, що виріс біля нього. Проростає трава, перетворює темну землю на килим пишно-зеленого кольору. Повертаються птахи з вирію і з завзяттям лаштують собі гнізда, співають пісень. Люди метушаться по зеленому килиму, збирають папір, склянки, поліетилен і різне сміття, яке викинули їх земляки. В цій метушні настає весняне свято всього людського племені – День Довкілля.
День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Метою проведення Дня довкілля в нашій школі є поліпшення стану навколишнього природного середовища, створення нових зелених насаджень, і догляд за існуючими алеями, прибирання територій від сміття, поліпшення естетичного і санітарного стану пришкільної території, побілка стовбурів дерев та бордюрів. Цей день відзначається, коли Земля прокидається після зимової сплячки і блакитними іскорками впевнено починає заглядати в очі весна. Вона ще молода і ніжна, посміхається святково і чисто. А в її ледь чутному диханні вже відчувається таємниця поновлення Землі, її свіжості і краси.