Новини
Ми пам'ятаємо!
Посміхається ранок травневий,
Трепет спогадів, потиск долонь...
У сльозинках непрохано-щедрих
Знов виблискує вічний вогонь.
Але поряд надійне плече
І дитячі допитливі очі,
І душа, в якій серце тріпоче,
Що Ваш спогад в майбутнє несе.
Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,
Що міряли дороги крізь війну,
Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.
9 травня 2017 року учні та вчителі школи взяли участь у святковому мітингу, присвяченому Дню пам’яті й примирення та з нагоди 72 річниці з Дня Перемоги. Разом з дорослими прийшли вшанувати пам'ять загиблих багато дітей. Усі присутні на мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, покладанням квітів та гірлянди слави.
День цивільного захисту
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня у нашій школі відбувся День цивільного захисту.
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
"Любіть Україну вешневу свою"
21 квітня 2017 року в рамках обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою» на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів був проведений збір-конкурс юних майстрів народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти». Учні СЗШ І-ІІІ ступенів с. Чечелівка взяли участь в 3 номінаціях:
- різьба по дереву (Конигін Сергій, 11 клас);
- витинанка (Третяк Вероніка, 9 клас);
- народна вишивка (Цимбалюк Софія, 4 клас, серед вишивальників вона була наймолодша учасниця).
27.04.2017 року
Участь у районному етапі Всеукраїнської
дитячо-юнацької військово-патріотичної
гри «Сокіл» («Джура»)
Чорнобиль не відходить у минуле...
Чорнобиль…
Це слово назавжди увійшло в людську свідомість як символ глобальної екологічної катастрофи.
Адже вибух на ЧАЕС зачепив багато людей, у тому числі півтора мільйона дітей, завдавши значної шкоди їх здоров’ю.
Сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря після аварії в Чорнобилі, була в 30-40 разів більшою, ніж при вибуху атомної бомби в Хіросімі.
Одразу після аварії майже 8,5 млн людей були опроміненими. Навколо Чорнобильської АЕС забрудненими і непридатними для проживання залишилися 155 тисяч квадратних кілометрів територій, з них 52 тис кв. км – сільськогосподарські землі.
Сьогодні в нашій школі був проведений виховний захід "Чорнобиль. Без права на забуття", який присвячений цій трагічній сторінці у житті нашої країни і всього людства.