Новини
День української хустки
Наша рідна Україна – це край, де почалося наше життя, тут жили наші прадіди, тут корінь українського народу, який сягає в глибину століть.
Ми українці, а значить маємо знати свою історію, розвивати культуру, традиції любити свій народ, а це значить шанувати мамину пісню, що вчила добра, ласки, пам’ятати батьківську хату, бабусину скриню, з трепетом брати в руки речі, які в ній є, і берегти як найціннішу реліквію.
Здавна зберігає наш народ пам’ять про хустку як про давній символ. Хустка-перша ознака одягу жінки – була широко розповсюджена по всій Україні і відіграє велику роль для української дівчини, жінки.
Тому, у всесвітній день хустки, учениці та вчителі нашої школи, активно долучились до флешмобу з нагоди даної події, адже ми, пам’ятаємо та збагачуємо українську культуру. Закликаємо і вас доєднуватись до таких акцій!
До уваги батьків!!!
Акція "Запали свічу"
День пам’яті жертв Голодомору
До Дня пам’яті жертв Голодомору в нашій школі було проведено низку заходів.
Серед них перегляд документальних фільмів, виховні години, виставки.
У п’ятницю, 27 листопада, відбулася загальношкільна акція вшанування пам’яті жертв Голодомору «Незабудка памֹ’яті», до якої учні готувалися заздалегідь. Кожен учень із цупкого паперу виготовив незабудку. Діти прикріпили символічну квітку-незабудку на панно карти України.
28 листопада ввечері школярі разом з батьками запалять на підвіконниках свої домівок свічки пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.
Акція проводиться з метою збереження пам’яті про національну трагедію, глибокого усвідомлення причин і наслідків геноциду, політичних репресій українського народу та виховання почуття патріотизму.
Всесвітній день дитини
Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини - прекрасне свято радості і надії. Майже афоризмом стали слова "Без свят не буває дитинства!". Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості. Адже саме в дітяї ми хочемо бачити здійснення свої мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Цей день - це не тільки веселе свято для самих дітей, це нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї держави.
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
З давніх-давен людина пізнавала навколишній світ, а також займалася освітою, вихованням, вчилась жити з людьми. Скільки людина існує як цивілізована особистість, стільки, мабуть, існує і поняття толерантності. А як така вона продекламована Декларацією принципів толерантності, затвердженою Резолюцією Генеральної Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року. З тих пір цей день щороку відзначається по всій планеті як Міжнародний день толерантності.
16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою для учнів 1-4 класів було проведенно виховний захід «Ми різні, але ми — рівні. Толерантність врятує світ».
Всі люди на землі різні, за зовнішністю, характером, за можливостями або здібностями. Але ніколи не можна забувати, що за будь-яких обставин і в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людьми і пам'ятати, що нас оточують такі ж люди: кожен зі своїми власними особливостями характеру або рисами зовнішності.