Новини
Всесвітній день дитини
Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини - прекрасне свято радості і надії. Майже афоризмом стали слова "Без свят не буває дитинства!". Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості. Адже саме в дітяї ми хочемо бачити здійснення свої мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Цей день - це не тільки веселе свято для самих дітей, це нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї держави.
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ
З давніх-давен людина пізнавала навколишній світ, а також займалася освітою, вихованням, вчилась жити з людьми. Скільки людина існує як цивілізована особистість, стільки, мабуть, існує і поняття толерантності. А як така вона продекламована Декларацією принципів толерантності, затвердженою Резолюцією Генеральної Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року. З тих пір цей день щороку відзначається по всій планеті як Міжнародний день толерантності.
16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою для учнів 1-4 класів було проведенно виховний захід «Ми різні, але ми — рівні. Толерантність врятує світ».
Всі люди на землі різні, за зовнішністю, характером, за можливостями або здібностями. Але ніколи не можна забувати, що за будь-яких обставин і в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людьми і пам'ятати, що нас оточують такі ж люди: кожен зі своїми власними особливостями характеру або рисами зовнішності.
День доброти в школі
Сьогодні, у Всесвітній день доброти, учні 1-4-х класів разом із класними керівниками активно долучилися до акції «Естафета добра». Побажали гарного настрою й веселого дня своїм ровесникам.
Хотілося б, щоб у цей день всі ми просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Нам варто спробувати виявляти доброту до всіх і повсякчас. Для цього не потрібні спеціальні дати.
Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим. Добра багато не буває! Тож, давайте творити ДОБРО!
День української писемності та мови
Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш
День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Традиційно у нашій школі відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови.
Учні 3 класу організували спецвипуск газети «Словолюби», 1-4 класи взяли участь у конкурсі малюнків і стіннівок до Дня української писемності та мови.
Також сьогодні на Українському радіо традиційно відбувся радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не тільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Учні 3 та 4 класу долучилися до написання радіодиктанту, учні 2 класу провели контрольне списування на тему: «Україна». Увесь світ віддає шану великим володарям українського слова – Тарасу Шевченку та Івану Франку, Лесі Українці та Коцюбинському, Нечую – Левицькому та Сковороді, Котляревському, бо вони зберегли багатство мови, щоб передати прийдешнім поколінням цей дорогоцінний скарб. А ми повинні цінувати цю неоціненну спадщину,
мова – це великий скарб нашого народу.
ХІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ВШАНУВАННЯ ТВОРЧОЇ СПАДЩИНИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Шкільний автобус
Сьогодні 2 листопада 2020 року учнів і учителів, які доїжджають до СЗШ І-ІІІ ступенів с. Чечелівка з м. Гайсин, сіл Тарасівка і Рахнівка, підвіз новий шкільний автобус.
Велика подяка від педагогічного і учнівського колективів голові Гайсинської районної державної адміністрації Людмилі Володимирівні Головашич, начальнику відділу освіти Валентині Миколаївні Шрамко.
Дякуємо за турботу!!!