Новини
День людей похилого віку
Бібліотечний захід до Дня людей похилого віку "Роки людині до лиця"
Конкурс-виставка осінніх композицій "Дари осені"
За вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки і т.д.
Щорічно в нашій школі проходить конкурс-виставка осінніх композицій «Дари осені» серед учнів 1-11 класів. На виставці, яка відбулася 30.09.2020 року були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Вражало різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Учні з натхненням підійшли до створення композицій.
Поробки дітей довели, що якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні фрукти, овочі та квіти перетворити на справжні шедеври.
Дякуємо всім за участь у виставці та за свято, готуючись до якого можна проявити свої осінні фантазії, уміння в поробках з природного матеріалу та насолодитися золотими кольорами осені, запахом її дарів.
Вибори президента школи
29 вересня у нашому навчальному закладі пройшли чергові вибори президента шкільного самоврядування. На цю посаду претендувало чотири кандидати: Осадчук Віолетта, Ковальська Діана, Леванова Діана, Цимбалюк Софія.
Напередодні дня виборів пройшла зустріч кандидатів із своїми виборцями, під час якої присутні мали можливість поспілкуватись із претендентами на посаду президента школи.
Під час голосування найбільше голосів отримала учениця 11 класу Осадчук Віолетта.
Вітаємо її з перемогою та бажаємо успіхів в організації роботи шкільного учнівського самоврядування!
Всесвітній день туризму
Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму.
З метою популяризації та подальшого розвитку дитячого туризму, формуванню активної життєвої позиції молодої людини, вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності в нашій школі проводились різноманітні заходи.
Формою проведення були туристсько-спортивні естафети: «Встановлення намету», «Вкладання рюкзака», «Перетягування линви», орієнтування на місцевості, конкурс малюнка на тему «Ми туристи». В туристичних походах молодь загартовує свій організм, зміцнює здоров’я, розвиває витривалість, силу й інші фізичні якості, здобуває прикладні навички
й уміння орієнтування на місцевості, подолання природних перешкод.
Ми за мир
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. Учні 1-11 класів долучилися до акції «Ланцюг миру». Небайдужими лишилися і молодші наші школярі, які продемонстрували виставку малюнків «Мир на планеті – щастя всім дітям».
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !
Н А В Ч А Н Н Я В У М О В А Х К А Р А Н Т И Н У
"ШКОЛО, МИ ГОТОВІ": КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОСВІТЯН І БАТЬКІВ
Триває вже другий тиждень нового навчального року, який проходить в умовах карантину.
Щоб допомогти вчителям і директорам шкіл, учням та їхнім батькам адаптуватись до змін і не забувати правила навчання в безпечних умовах, МОН та ЮНІСЕФ розробили корисні матеріали у межах кампанії “Школо, ми готові”.
- Постери з правилами респіраторної гігієни, рекомендаціями щодо безпечних умов та особливостями різних форматів навчання
- Корисні матеріали для директорів, учителів та батьків
- Інформація про особливості навчального року 2020/2021
- Відповіді на найпоширеніші запитання
- Матеріали для спеціального уроку, присвяченого правилам безпечного навчання під час карантину
Усе це доступне і регулярно оновлюється за посиланням mon-covid19.info/schools. Також постери і матеріали можна швидко завантажити ось за цим посиланням.
ТРЕТІЙ МОДУЛЬ ОНЛАЙН-КУРСУ: ЯК НАВЧАТИ ТА ОЦІНЮВАТИ УЧНІВ
1-4 КЛАСІВ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО ТА ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ
З'явився у доступі вже третій модуль онлайн-курсу про дистанційне та змішане навчання у школах і профтехах. Цей модуль – про особливості оцінювання учнів 1-4 класів під час дистанційного і змішаного навчання та підходи до формування компетентностей молодших школярів.
Пройти модуль вже можна за посиланням.
Модуль містить інтерактивні вправи, тестові завдання та корисні матеріали, зокрема – шаблони розкладу занять під час дистанційного та змішаного форматів. Наприкінці модуля учасники пройдуть підсумковий тест.
Онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання для педагогів та керівників шкіл і профтехів стартував 25 серпня. Якщо ви хочете пройти курс, але ще не зареєструвались на нього, зробити це можна за посиланням.
В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ПРОЙШОВ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ОСВІТИ ВІД НАПАДІВ
9 вересня Україна разом зі світом вперше відзначила Міжнародний день захисту освіти від нападів. Сьогодні Україні важливо оберігати дітей від прямого впливу конфліктів на якість освіти і можливість вчитись. Насамперед це стосується військового конфлікту на Сході України.
Ось кілька фактів про його вплив на освіту:
- лише протягом І півріччя 2020-го було зафіксовано 10 випадків пошкодження шкіл через військові дії;
- з 2014 року кількість пошкоджених закладів освіти перевищує 750;
- безпосередній вплив конфлікту відчувають понад 400 тис дітей – вони проживають та відвідують школи у 20-кілометровій зоні по обидва боки від лінії розмежування, в якій є загроза обстрілів та присутній високий рівень мінного забруднення;
- десятки шкіл розташовані безпосередньо поруч із військовими об’єктами, що наражає їх на небезпеку нападів.
Найближчим часом Україна має впроваджувати положення Декларації про безпеку шкіл, щоб кожен український учень мав змогу навчатися у безпечному освітньому середовищі.
Україна підписала Декларацію 20 листопада 2019 року. Зокрема, документ містить зобов’язання попереджувати напади на заклади освіти, їхнє використання у військових цілях та передбачає збереження безпеки в закладах освіти і захист права на освіту.
Докладніше про Міжнародний день захисту освіти від нападів читайте за посиланням.
У ДОСТУПІ – ЗБІРНИК НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РОБОТИ
ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
МОН спільно з МОЗ розробили збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину. Зокрема, він містить акти, якими потрібно керуватись під час роботи у закладах загальної середньої освіти.
Завантажити збірник можна за посиланням.
ЯК ДІЯТИ ВЧИТЕЛЮ, ЯКЩО УЧЕНЬ СТИКАЄТЬСЯ З ОНЛАЙН-РИЗИКАМИ?
ДОПОМОЖЕ ДОВІДНИК ДЛЯ ПЕДАГОГІВ
Міністерство та освітній проєкт #stop_sexтинг презентували довідник "Рекомендації щодо онлайн-безпеки для вчителів, психологів та керівників шкіл".
У довіднику – інформація про:
- розповсюджені онлайн-ризики: секстинг, сексторшен, онлайн-грумінг, кібербулінг;
- принципи реагування та особливості діалогів з дитиною, яка стала жертвою протиправних дій онлайн;
- алгоритм дій для педагогів та адміністрації шкіл у ситуаціях онлайн-небезпек.
Довідник допоможе ефективно реагувати та вчасно надавати допомогу у випадках, коли дитина стає жертвою протиправних дій в інтернеті.
Довідник є безкоштовним та доступний за посиланням. Докладніше про видання читайте тут.