Новини
Акція "30 добрих справ"
До 30-річчя незалежності України випускники нашого закладу долучилися да акціїї "30 добрих справ, привсяченій 30-й річниці незалежності України". В День довкілля вони висадили біля школи 50 хвойних дерев.
День Довкілля
Квітень… Все пробуджується, оживає. Ліси, луки, озера, річки немов поспішають назустріч людям, прагнуть постати перед ними в усій красі та чарівності, як та наречена, одягаються у своє найкраще вбрання. Оживає все в навколишньому світі. Починає дзвеніти струмок, розповідаючи свої зимові сни мурашнику, що виріс біля нього. Проростає трава, перетворює темну землю на килим пишно-зеленого кольору. Повертаються птахи з вирію і з завзяттям лаштують собі гнізда, співають пісень. Люди метушаться по зеленому килиму, збирають папір, склянки, поліетилен і різне сміття, яке викинули їх земляки. В цій метушні настає весняне свято всього людського племені – День Довкілля.
День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Метою проведення Дня довкілля в нашій школі є поліпшення стану навколишнього природного середовища, створення нових зелених насаджень, і догляд за існуючими алеями, прибирання територій від сміття, поліпшення естетичного і санітарного стану пришкільної території, побілка стовбурів дерев та бордюрів. Цей день відзначається, коли Земля прокидається після зимової сплячки і блакитними іскорками впевнено починає заглядати в очі весна. Вона ще молода і ніжна, посміхається святково і чисто. А в її ледь чутному диханні вже відчувається таємниця поновлення Землі, її свіжості і краси.
ПІДГОТОВКА ДО З Н О
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ УХВАЛИЛА РІШЕННЯ
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ ІНФОРМУЄ
Всесвітній день здоров’я
|
здоров’ям, є його господарем.
Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. З цією метою учні нашої школи долучилися до онлайн флешмобу «Здоровий дух у здоровому тілі».
Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Медикам – хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам – бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!
Рекомендації батькам школярів на час COVID - 19: карантин з користю
Рекомендації батькам школярів на час
COVID - 19: карантин з користю
(за матеріалами сайту МОН України
для педагогічних працівників)
Карантин з користю: ідеї для батьків і дітей
Сьогоденне життя родини з маленькими дітьми та підлітками кардинально змінилося через COVID-19. Дедалі більше сімей опиняються в умовах соціального дистанціонування (інколи самоізоляції), оскількі, відповідно до умов карантину, заклади освіти масово закриваються. Багато хто з батьків відчувіає напруження та стрес, оскількі перспектива залишитися сам на сам із малечею або дорослими дітьми на весь день не додає їм позитивного настрою.
Дослухайтесь до порад фахівців и, можливо, ваше спільне з дітьми перебування стане необтяжливим, а навпаки - корисним як для батьків так и для молодшого покоління. Ось кілька загальних порад та нагадувань вам на допомогу.
Під час вимушеної перерви намагайтесь:
· дотримуватися сталого розпорядку дня;
· просинайтеся як зазвичай, в той самий час, як у звичайний день робочого тижня;
· виконуйте разом із дітьми гігієнічні заходи та фізичні вправи (зарядку);
· снідайте, адже попереду робочий день;
· налаштуйте малечу на важливу працю; візьміть участь в импровизованих заняттях в ігровій формі для дошкільників, виконанні дистанційно отриманих завдань для школярів старшого та середнього віку;
· вчасно обідайте;
· обовязково виходьте разом із малечею на прогулянку, навіть якщо погода не дуже комфортна;
· у післяобідню пору дайте дітям можливість зайнятися улюбленою справою: нехай малюки читають казки або малюють, старші діти - дівляться улюблену телепередачу;
· разом і з тим, обмежте користування дітьми сайтів Інтернету до 30 хв для дошкільника; 1год –для молодшого школяра; 1,5 -2 год для старшого школяра. Контролюйте відвідування дітьми сайтів зі змістом та тематикою, що не відповідають віковій категорії дитини;
· відвідіть час на спільне прибирання житлового примішення, складання іграшок та речей у визначені місця після ігор та розваг.
Отримайте задоволення від спільного перебуванння та навчання вдома!