Новини
Випуск 2024
Випускники 2024 року ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Чечелівка ! Ви- наша гордість ! 🇺🇦Ви готові продовжувати свій шлях по життю! Приймайте випробування з гордо піднятою головою, і ніколи не опускайте руки. Як би не було важко в якийсь момент, пам'ятайте мудрі слова: "Навіть після сильного дощу з'являється веселка". ♥️🌺Життя складається не тільки з радісних моментів, але ми бажаємо вам щасливого життя, в якому переважатиме мир та впевненість у завтрашньому дні!Бажаємо , щоб мріі здійснились і ви стали студентами заповітних ВНЗ Украіни! Слава Украіні !💙Героям слава! 🇺🇦
Закриття пришкільного табору
![](../../../../../../media/IMG-f918d3c364965f5a91c181ea635bd9c1-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-b828c7426cc9a7ebb648b14ee0a0a3f8-V(1).jpg)
![](../../../../../../media/IMG-873a3987871800a7149014841da2c2a5-V.jpg)
Екскурсія до ДПРЧ 10 м. Гайсин
![](../../../../../../media/IMG-0cc783f35fd95f75e594a7594183dda7-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-4a181d9b9b3c538be7a4e1ff41a08874-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-4c920e671e6dc3c98679706fc46232a0-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-05880e5ab4fcdd056976812414b628b1-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-38b5a3a19293b668409d0728b7134cd6-V.jpg)
День патріота
Незважаючи сьогодні на погодні умови та повітряну тривогу, в таборі був проведений День патріота. В програмі дня, крім основних щоденних занять, були реалізовані такі заходи: флешмоб "Буде мир над Україною!", конкурс малюнку "Моя Україна", козацькі забави «Козацькому роду - нема переводу», конкурс зачісок "Коса - української дівчини краса". Надіємось та щиро віримо, що в майбутньому нинішні "маленькі патріоти" стануть могутніми творцями гідного майбутнього нації!
День спорту у пришкільному таборі "Мрія"
![](../../../../../../media/IMG-2638a15888a2d66ad4c56c6f6e804a5a-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-41efa8ae3b1caa1f794385089c1248c4-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-ed731084de9e9637ab5429f79ea780f5-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-b7038673de48bfc145c5bab8b7eeeec7-V.jpg)
![](../../../../../../media/IMG-d2d427949fa1ece3ee4eabdc1b228fda-V.jpg)
День Африки в пришкільному таборі
Сьогодні в таборі було проведено День Африки. Спочатку вихованці долучилися до флешмобу "ZOO дискотека". Потім кожен загін презентував цікаві факти про плем'я Африки та їхні традиційні страви. Після виступів учасники активно долучилися до майстер-класу з виготовлення прикрас власними руками. Задоволені та щасливі вихованці табору чекають нових захоплюючих пригод та цікавих заходів.